Jeśli macie w planach przejazdy autokarami Flixbus to dobrze trafiliście – w naszym artykule „Flixbus kod promocyjny” prezentujemy zniżki na przejazdy po Polsce oraz za granicę. Poniżej znajdziecie informacje oraz instrukcje w jaki sposób skorzystać z kodu promocyjnego i jak zastosować zniżki na wybrane wyjazdy.

flixbus kod promocyjny

Flixbus kod promocyjny 2021 WRZESIEŃ

Aby zakupić przejazd ze zniżką we wrześniu 2021 kliknij w jeden z poniższych linków, a następnie użyj kodu którym został opisany link. Kody promocyjne są podzielone na przejazdy krajowe oraz na przejazdy międzynarodowe. Rabaty są ważne do 15 grudnia 2021 roku!

Kod promocyjny na przejazdy po Polsce 15% zniżki:

(skopiuj kod, kliknij w link, znajdź interesujące Cię połączenie i podczas zakupów „użyj vouchera” – wklej kod danego linka)

1. PS2T2G922HE

2. PS2T2T3XD4G

3. PS2T2GT6EZB

4. PS2T2CF9TCF

5. PS2T234THHB

 

Kod promocyjny na przejazdy zagraniczne 10% zniżki:

(skopiuj kod, kliknij w link, znajdź interesujące Cię połączenie i podczas zakupów „użyj vouchera” – wklej kod danego linka)

1. PS3M38MP9HA

2. PS3M3XG94YH

3. wykorzystany

4. wykorzystany

5. wykorzystany

Życzymy spokojnej podróży 🙂

Flixbus informacje praktyczne

Flixbus to niemieckie przedsiębiorstwo oferujące tanie i bezpieczne podróżowanie autokarami po Europie. Odkrywaj nowe miasta, odwiedzaj przyjaciół i rodzinę lub wybierz się na relaksujące wakacje, gdy tylko masz na to ochotę! Flixbus oferuje codziennie 400 000 połączeń do 2500 miejsc w 35 krajach Europy, a od niedawna również w Stanach Zjednoczonych. Zarezerwuj bilety na stronie Flixbus, wskocz do autobusu i ciesz się podróżą!

 

Sprawdź również inne kody rabatowe w naszej zakładce: Promocje, rabaty i zniżki – kliknij.