Czy aktualnie jest dostępna zniżka Booking na rezerwację noclegów? Oczywiście! Mimo COVID-19 ciągle możecie korzystać rabatów na hotele i prywatne kwatery noclegowe w wysokości np. 20%. Booking.com to zdecydowanie nasz ulubiony serwis do rezerwacji noclegów – oferuje zakwaterowanie w ponad dwustu krajach i tym samym w najdalszych zakątkach świata. Bez trudu można dokonać rezerwacji, gdyż strona posiada jasną i przejrzystą wyszukiwarkę, a także system filtrów dzięki którym z łatwością dopasujemy nocleg pod własne gusta. Zmiana planów? Nie ma problemu, na Booking możesz odwołać swoją rezerwację bezpłatnie.

Zniżka Booking – jak uzyskać?

W 2021 można korzystać z poniższych zniżek na Booking.com. Można je uzyskać na kilka sposobów:

Zniżka 20% i więcej – to rabat, który pojawia się cyklicznie i trwa najczęściej ok. 2-3 miesięcy. Przejdź na stronę Ofert specjalnych na Booking (KLIK) i skorzystaj z wyszukiwarki noclegów. Zniżka naliczy się automatycznie przy wyszukiwaniu noclegu i w trakcie dokonywania rezerwacji.
Odbierz 20% zniżki

Zniżka 10 % – ten rabat otrzymasz bezterminowo do swojego konta na Booking na każdą rezerwację! KLIKNIJ i zrealizuj na swoim koncie dwie rezerwacje w ciągu dwóch lat. Nie zwlekaj z programem lojalnościowym Genius! Załóż konto, zarezerwuj wyjazd, a następnie bookuj ze zniżką Booking 10% noclegi w hotelach i apartamentach!
Odbierz 10% zniżki

Zniżka 15 % – tą zniżkę otrzymasz dożywotnio do swojego konta Booking na każdy kolejny nocleg. Musisz jedynie zrealizować na swoim koncie pięć rezerwacji w ciągu dwóch lat. KLIKNIJ, zarezerwuj, a następnie ciesz się z rabatów jakie zdobyłeś dzięki Booking Genius*.
Odbierz 15% zniżki

Zniżka 50zł/60zł/100zł/15EUR – aktualnie niedostępna. Za te zniżki odpowiadał Program Poleceń (link polecający Booking), który mamy nadzieję, że wkrótce zostanie ponownie włączony.

zniżka booking

 

Cashback 2% – zwrot pieniędzy za rezerwację

Specjalnie dla naszych czytelników mamy bezterminowy link cashback na Booking! Otrzymaj 2% zwrotu z rezerwacji bookując hotel przez nasz link:

http://miejscazklimatem.pl/cashback2booking

Zrozumiemy że 2% to dość mało, ale warto skorzystać jeśli zniżki na Booking o których pisaliśmy powyżej nie będą miały uzasadnienia w Waszej rezerwacji. Po kliknięciu w link pojawi się poniższe okno z warunkami jakie trzeba spełnić, by otrzymać zwrot środków. Aby cashback został naliczony należy podać swój e-mail, włączyć cookies w przeglądarce oraz dezaktywować Adbloker – w inny sposób system nie naliczy cashbacku. Po rezerwacji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem cashbacku.

cashback booking

Kod rabatowy Booking

Aby uzyskać zniżkę Booking można zastosować również kod rabatowy do rezerwacji na stronie. Gdzie go znaleźć? Gdzie wpisać taki kod rabatowy? Rozumiemy pytania i już odpowiadamy – Booking bardzo rzadko korzysta z tej formy promocji. Kody rabatowe Booking są najczęściej przesyłane mailowo do użytkowników w ramach czasowej promocji. Charakteryzują się bardzo krótkim terminem ważności, dodaje się je do danych końcowych podczas rezerwacji (po lewej stronie). Wpis jest aktualizowany na bieżąco, jeśli kod rabatowy Booking jest już nieaktualny zapraszamy do korzystania z powyższych zniżek na Booking.

AKTUALNY KOD RABATOWY BOOKING:

PE8BR96XG3  (10% rabatu cashback na kartę)

ważny do 27 lipca 2021

kod rabatowy booking

 

*oznacznia Booking Genius  przy rezerwacjach:

booking genius

Sprawdź również jak zarezerwować hotel na Booking tanio i bezpiecznie! Kliknij w link, a przeniesie Cię do naszego instruktażowego wpisu.