Czy aktualnie jest dostępna zniżka na rezerwację noclegów? Oczywiście! Mimo sytuacji na świecie związanej z pandemią i wojną ciągle możecie korzystać rabatów na hotele i prywatne kwatery noclegowe w wysokości np. 20%. Booking.com to zdecydowanie nasz ulubiony serwis do rezerwacji noclegów – oferuje zakwaterowanie w ponad dwustu krajach i tym samym w najdalszych zakątkach świata. Bez trudu można dokonać rezerwacji, gdyż strona posiada jasną i przejrzystą wyszukiwarkę, a także system filtrów dzięki którym z łatwością dopasujemy nocleg pod własne gusta. Zmiana planów? Nie ma problemu, na Booking możesz odwołać swoją rezerwację bezpłatnie.

Zniżka Booking – jak uzyskać? LUTY 2024

W 2024 korzystamy z poniższych zniżek na Booking.com. Można je uzyskać na kilka sposobów:

Zniżka 15% i więcej (najnowsza) – to rabat, który pojawia się cyklicznie i trwa najczęściej ok. 2-3 miesięcy. Przejdź na stronę Ofert specjalnych na Booking (KLIK) i skorzystaj z wyszukiwarki noclegów. Zniżka naliczy się automatycznie przy wyszukiwaniu noclegu i w trakcie dokonywania rezerwacji. Aktualnie jest dostępna zniżka Booking „Witaj 2024!” na rezerwacje od 1 stycznia do 30 kwietnia 2024. Co więcej – oferta łączy się ze zniżkami Genius. Natomiast kod promocyjny Booking daje max. 10% zniżki:
Oferta LATE ESCAPE Odbierz 20 % zniżki

 

W 2024 roku Booking oferuje aż trzy poziomy zniżek Genius do kont:

Zniżka 10 % – ten rabat otrzymasz bezterminowo do swojego konta na Booking na każdą rezerwację! KLIKNIJ i załóż konto, a następnie bookuj ze zniżką Booking 10% noclegi w hotelach i apartamentach!
Odbierz 10% zniżki

Zniżka 15 % – tą zniżkę otrzymasz dożywotnio do swojego konta Booking na każdy kolejny nocleg. Musisz jedynie zrealizować na swoim koncie pięć rezerwacji w ciągu dwóch lat. KLIKNIJ, zarezerwuj, a następnie ciesz się z rabatów jakie zdobyłeś dzięki Booking Genius*.
Odbierz 15% zniżki

Zniżka 20% – rabat stosowany jest do każdej rezerwacji na koncie, jeśli zrealizujesz 15 pobytów w ciągu dwóch lat. Dodatkowo możesz otrzymać bezpłatne śniadania, podwyższenie kategorii pokoju i/lub priorytetowe wsparcie. Nie zwlekaj z programem lojalnościowym Genius – KLIKNIJ, rezerwuj pobyty, a następnie ciesz się bardzo dużą zniżką na kolejne wyjazdy!
Odbierz 20% zniżki

 

Zniżka 50zł/60zł/100zł/15EUR – aktualnie niedostępna. Za te zniżki odpowiadał Program Poleceń (link polecający Booking), który mamy nadzieję, że wkrótce zostanie ponownie włączony.

zniżka booking

 

Kod rabatowy Booking (Kod promocyjny Booking)

Aby uzyskać zniżkę Booking można zastosować również kod rabatowy do rezerwacji na stronie. Gdzie go znaleźć? Gdzie wpisać taki kod rabatowy? Rozumiemy pytania i już odpowiadamy – Booking bardzo rzadko korzysta z tej formy promocji. Kod promocyjny i kody rabatowe Booking są najczęściej przesyłane mailowo do użytkowników w ramach czasowej promocji. Charakteryzują się bardzo krótkim terminem ważności, dodaje się je do danych końcowych podczas rezerwacji (po lewej stronie). Wpis jest aktualizowany na bieżąco, jeśli kod rabatowy Booking jest już nieaktualny zapraszamy do korzystania z powyższych zniżek na Booking.

AKTUALNY KOD RABATOWY BOOKING:

SYH1A9QNPK (10% zwrotu cashback na kartę)

ważny do 10 lutego 2024

WYMAGANIA DO POWYŻSZEGO KODU PROMOCYJNEGO BOOKING:

  • Data zameldowania musi być przed 31 grudnia 2023
  • Rezerwacja musi nastąpić do 10 września
  • Rezerwacja musi być na min. 110 CHF, a max. wartość nagrody to również 110 CHF

kod rabatowy booking

 

*oznacznia Booking Genius  przy rezerwacjach:

booking genius

Sprawdź również jak zarezerwować hotel na Booking tanio i bezpiecznie! Kliknij w link, a przeniesie Cię do naszego instruktażowego wpisu.