Z niecierpliwością czekamy na program poleceń – link polecający Booking może wkrótce znowu pojawi się na naszych kontach. Na bieżąco monitorujemy sytuację na stronie – zakładka „Nagrody i portfel” nadal istnieje. Poniżej zawarliśmy wszystkie informacje na temat Programu Poleceń Booking i linków polecających 50 zł zwrotu.

https://www.booking.com/s/34_6/560c602d

Klikając w link otrzymacie 50 zł zwrotu za zrealizowaną rezerwację za minimum 100 zł. Każdy z nas maksymalnie może uzyskać 10 takich zwrotów, czyli 500 zł. Aktualnie ten program nie działa, ale tak jak wyżej pisaliśmy być może wkrótce Booking wznowi program na podobnych zasadach. Możecie nadal rezerwować przez ten link swoje pobyty, dzięki czemu otrzymacie 20% zniżka Booking na dany nocleg z podstrony ofert specjalnych. Rabat nalicza się automatycznie przy rezerwacji, więc nie musicie czekać, aż Booking zwróci Wam tą część po odbyciu rezerwacji.

Kliknij i odbierz nagrodę w wysokości 20% zniżki Booking 

Link polecający Booking

Jest to indywidualny link każdego użytkownika portalu Booking, który znajduje się na jego koncie. Przechodząc pod zakładkę „Poleć znajomym i zarabiaj” zauważycie dany link, np.: . Gdy udostępnicie go znajomym, a oni dokonają i zrealizują rezerwację przez dany link wtedy otrzymają 50 zł zwrotu na kartę (tak jak i wy). Aby odebrać nagrodę (zwrot) każde z Was musi uzupełnić na koncie dane swojej karty kredytowej/debetowej. Bez tego portal nie zwróci Wam środków. Status i historię zwrotów za rezerwacje można zobaczyć na swoim koncie. Przelew na kartę następuje zazwyczaj w ciągu 30-60 dni od daty wymeldowania.

link polecający booking

Czy link działa i jest to bezpieczne?

Oczywiście! Miliony użytkowników na całym świecie korzystają z portalu Booking oraz z cyklicznie pojawiających się promocji na noclegi na tym portalu. Link polecający to chyba najbardziej popularna akcja, która zaskarbiła sobie serca użytkowników na całym świecie. My również otrzymywaliśmy zwrot środków na naszą kartę za zrealizowane pobyty. Inne promocje warte uwagi to tajemnicza podstrona Deals Page – warto tam zaglądać, co jakiś czas wrzucane są zniżki Booking na minimum 20%. Jeśli nie wiesz jak zabookować nocleg, sprawdź nasz wpis: Booking – jak zarezerwować hotel tanio i bezpiecznie.

link polecający booking