Tym razem chcieliśmy podzielić się z Wami opinią i najnowszymi promocjami na Wakacje.pl! Jeśli szukacie zniżki na wakacje zakupione online to też dobrze trafiliście – poniżej prezentujemy jak zdobyć Wakacje.pl kod rabatowy i zapłacić taniej za wyjazd. Mimo że rzadko korzystamy z biur podróży to akurat Wakacje.pl lubimy i to bardzo – przede wszystkim za zbiór wszystkich ofert z różnych biur podróży, łatwą porównywarkę, świetne promocje oraz wczasy i wyjazdy dostępne tylko u nich po promocyjnych cenach (a to nie tylko nasza opinia).

Wakacje.pl kod rabatowy 2023

Kod rabatowy na wakacje.pl co prawda można uzyskać bardzo rzadko (2-3 razy w roku), ale jest to możliwe. W ostatniej takiej akcji można uzyskać aż 300 zł na zakup wyjazdu za zapis do newslettera:

Odbierz kod rabatowy Wakacje.pl na 300 zł

Na wycieczki fakultatywne działający kod rabatowy do 30 kwietnia 2023 to:

Z22WPL (kliknij w button i użyj na stronie)

Warto rozglądać się również za konkursami konsumenckimi w sklepach, gdyż czasami jest szansa na wygranie bonów wakacyjnych z kodem 🙂 Oprócz „sklepowych konkursów” Wakacje.pl od marca 2023 podjęło własną akcję „Konkurs na najlepszą opinię – wygraj wakacje!” w którym co miesiąc można wygrać bony rabatowe na wyjazdy. Więcej o ich akcji dowiecie się pod linkiem:

"Wakacje za opinię!" I edycja konkursu

Najnowsze promocje Wakacje.pl MAJ 2023

    1. Najlepsze oferty ze wszystkich rynkowych biur podróży z podziałem na Itaka, Grecos, Rainbow, Coral itp. SPRAWDŹ PROMOCJĘ
    2. Tanie oferty Last Minute na Lato 2023 na rodzinne wakacje:  SPRAWDŹ PROMOCJĘ
    3. All Inclusive przed sezonem w Grecji sporo % taniej! SPRAWDŹ PROMOCJĘ

(Zawiera wysoko oceniane hotele, z atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. W cenie zawarte są przeloty, hotel, All Inclusive, transfer oraz bagaż rejestrowany.)

Wakacje.pl opinie – czy warto?